Vynikajúca práca. Môžme len odporučiť!!!
Vynikajúca práca vždy pomohla vybrať to najlepšie či už poistenie alebo hypotéku. Ďakujem a odporúčam pre niekoho kto potrebuje takéto služby a hľadá profesionála.
Bol som veľmi spokojný s prístupom. Ušetrilo mi to veľa času. Bola veľmi vždy ochotná a profesionálna.
Pani Filová je veľmi milá ústretová a nápomocná, vie vždy poradiť. Sme radi, že sme si vybrali práve Vás. Ďakujeme a môžeme len odporučiť.
Profesionálny prístup, ochotná kedykoľvek pomôcť, vysvetliť a správne naviesť. Je to človek na správnom mieste. Môžem len odporučiť!
Pani Filová, je ozaj človek na správnom mieste. S jej prácou som bola nadmieru spokojná a vrele ju odporúčam všetkým, ktorí budú potrebovať pomoc či už s úverom, poistením a celkovou pomocou s financiami. Vrelá vďaka Marti.
Pani Filová je odborník vo svojej profesií s ľudským a ústretovým prístupom. Spoluprácu sme začali hypotékou a odvtedy spravuje aj naše poistky. Radi sa na ňu obraciame so všetkým, s čím si ohľadom financií a poisťovní nevieme dať rady a ona vždy ochotne poradí a vyrieši naše problémy. Jednoznačne odporúčame!
Výborný prístup , odporúčam každému
Pani Filová nám ako jediná dala nádej že by sme mohli dostať hypotéku a aj sme s jej pomocou hypotéku dostali. Sme maximálne spokojní. Milá, ústretová, flexibilná, ochotná. Vo svojom obore sa veľmi dobre vyzná. Odporúčame
S finančnou poradkyňou pani Filovou sme boli nadmieru spokojní. Oceňujeme jej prehľad a profesionálny, ale zároveň priateľský prístup. Každému, kto si v otázkach financovania nie je istý, odporúčame využiť jej služby.
So službami pani Filovej sme boli veľmi spokojní. Predostrela nám možnosti financovania zo všetkých bankových inštitúcií a odporučila nám tú skutočne najvýhodnejšiu ponuku. Oporúčame!
Martu Filovú poznáme veľa rokov. Je to skvelý človek, s ktorým sa máme vždy o čom porozprávať a v práci profesionál s dlhoročnými skúsenosťami, takže pri riešení hypotekárneho úveru sme vôbec neváhali a s dôverou sa na ňu obrátili. Ušetrila nám veľa času a dostali sme presne to, čo sme chceli. Ďakujeme, Marti. Radi využijeme tvoje služby aj nabudúce, keď budeme zase niečo potrebovať :)
Dakujem !!!!
Profesionalita, vstřícnost. Můžu jen doporučit
S pani Filovou sa poznáme už viac rokov. Za tú dobu nám vždy ochotne a dobre poradila a aj všetko vybavila. Ohľadne financií sa vždy obraciam len na ňu.
Dobrý deň, s pani Filovou už 6-7 rokov spolupracujem a som veľmi spokojný z jej službami ohľadom finančnictva a taktiež z príjemným vystupovaním je veľmi seriózna a ochotná. Vždy poradí, len to najlepšie a za to jej ďakujeme.
Mila ústretová ochotná pomôcť som rada že som ju stretla vrelo odporúčam ako finančnú poradkyňu ?
Veľká vďaka pani Filovej za profesionálnu pomoc pri vybavovaní úveru. Veľmi milá pani ochotná poradiť a pomôcť so všetkým kedykoľvek. Môžem len odporučiť.
"Na pani Filovú sme mali odporúčanie od známych ako na výbornú finančnú poradkyňu a toto sa nám aj potvrdilo. S pani Filovou sme riešili hypotéku na kúpu rodinného domu a sme veľmi spokojní. Je to veľmi profesionálna a dobrá poradkyňa, na všetky naše otázky rada zodpovedala a vybavila nám všetko čo sme potrebovali k hypotéke a bola ochotná pomôcť aj pri vybavovaní vecí ktoré sa vyskytli počas kúpy domu. My sme veľmi spokojní a radi spolupracujeme s pani Filovou ohľadom všetkých finančných veci. Ondrej a Daniela
Už dlhšiu dobu sa mi nedarilo znížiť si pomerne vysokú splátku na svojej hypotéke, ktorá bola vo výške 531,80 eur. Až som dostala kontakt na Martu Filovú. Jej prístup a profesionalita bola príjemná a kamarátska, všetko potrebné rýchlo vybavila a výsledkom jej práce bolo zníženie mesačnej splátky o 273,33 eur. Moja radosť aj spokojnosť bola veľká. Keď budem opäť potrebovať jej služby, obrátim sa zase na ňu a odporúčam to ozaj každému.
Marti, ďakujem za všetko čo si pre mňa ako odborníčka vo finančníctve aj ako človek urobila.
Ďakujeme pani Filovej Marte za jej služby, ktoré poskytuje ohľadom finančného poradenstva. Máme viac skúsenosti z ktorými sme až nad mieru spokojní. Srdečne môžeme len odporúčať.
Známa mi odporučila p. Filovú, že by mi vedela pomôcť ohľadom úveru, pôžičky atď. Chcel by som sa týmto veľmi pekne poďakovať p. Filovej, ktorá mi dokázala svojou snahou a skúsenosťami v oblasti finančníctva ušetriť 3500,- eur, ktoré by som preplatil na úrokoch. Odporúčam každému kto by mal záujem. Bol som veľmi spokojný.
Pani Filovú môžem naozaj odporučiť každému, kto rieši hypotekárny úver alebo aj jeho refinancovanie. Vyzdvihujem jej priame jednanie, nezavádza klientov, vysvetlí všetky možnosti a odporučí riešenie. Ak spolupracujete s ňou, tak sa naozaj môžete spoľahnúť na to, že jednanie bude profesionálne a sleduje to, aby klient bol spokojný. Počas celej spolupráce sme boli v kontakte, komunikovali sme, po celý čas som mala dobrý pocit, že to čo riešim, je naozaj v dobrých rukách. Cez Pani Filovú sme vybavovali hypotekárny úver na byt, ktorý som kupovala a dva roky na to, sme riešili jeho refinancovanie do inej banky, kde sme získali výhodnejší uver, znížili sme počet splátok a aj celkovú čiastku mesačnej splátky. Na Pani Filovú som sa obrátila aj v prípade, kedy som chcela uzatvoriť poistenie pre moju dcéru . Pre mňa je to človek, na ktorého sa obrátim vždy, keď budem riešiť či už finančné poradenstvo, úver alebo poistenie. Môžem ju naozaj len odporučiť. Adriana Ballayová, Nitra
" Vybavenie úveru od začiatku prebiehalo v príjemnej a hlavne odbornej atmosfére. Vždy mi bolo všetko od vás zrozumiteľne vysvetlené. Prístup bol vysoko profesionálny a ústretový aj na úkor Vášho času. Vašu prácu a prístup ku klientovi rád odporučím svojím známym a pre prípadnú ďalšiu spoluprácu sa obrátim opäť na Vás! "
Mozem len odporucit!
p.Filovú môžeme len odporučiť! Naša spolupráca trvá už niekoľko rokov a vždy sme spokojní. Poradí, pomôže, vybaví. Za nás naozaj veľká spokojnosť. Ďakujeme za skvelý prístup.
Pani Filová je profesionál , odporúčame jej služby každému.sme nadmieru spokojný.ďakujeme pekne za všetko
Vynikajúca práca vždy pomohla vybrať to najlepšie či už poistenie alebo hypotéku. Ďakujem a odporúčam pre niekoho kto potrebuje takéto služby a hľadá profesionála .
Vynikajúca práca. Môžme len odporučiť!!!
P. Filovú považujem za veľkého profesionála, veľmi mi pomohla s vybavovaním úverov, bez jej pomoci od začiatku až do konca by som nedokázala obsiahnuť všetko potrebné. Odporúčam jej služby, vie presne, trpezlivo, odborne vysvetliť a pomôcť. Veľká vďaka.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Stiahnite si zadarmo

Ako na hypotéku a prečo?

spracovaním osobných údajov